KVIEČIAME TRENIRUOTIS 

 

2018 m. rugsėjo 1 – ąją Plungės dirbtinės dangos stadione vyko FK Babrungo ir Gargždų „Pramogos SC“ rungtynės. 

Deja po antro rato pergalių serijos pirmą kartą pralaimėjome rezultatu 1:3 ir svečius išlydėjome namo.

 

Futbolo klubas "Babrungas"

sėmėsi patirties Utenoje ir Kaune

    

Futbolo klubo ,,Babrungas" treneris Kęstutis Petkus, direktorė Diana Jonaitienė su futbolo legenda ir futbolo analizės platformos „stats4sport“ įkūrėju, Aurelijumi Skarbaliumi rugpjūčio 30-31 dienomis dalyvavo dviejų dienų praktikoje - stažuotėje, lankėsi dviejuose Utenos ir Kauno futbolo klubuose. Pirmą dieną vyko į futbolo klubą Utenos ,,Utenis“ kur pasitiko valdybos pirmininkas Artūras Gimžauskas, direktorius Marius Treimauskas, akademijos vadovas Vaidotas Rastenis, vyr. treneriai, futbolo klubo vaikai ir futbolo klubo veteranai. Buvo papasakota kaip sukurta Utenos futbolo imperija, kokia metodika naudojasi (stats4sport sistema) aprodė stadionus (dirbtinės dangos, bei natūralios žolės stadioną). Utenos stadionas užimantis 6,85 ha, 2017 m. perduotas valdyti futbolo klubui Utenos „Utenis“, kuris kuria aktyvaus poilsio centrą visai šeimai ir organizuoja sportinius, pramoginius renginius bendruomenei. Su Utenos treneriais buvo aptartos treniruočių subtilybės, vaikų ir trenerių tarpusavio bendravimas. „Utenio“ akademijos konsultantas Aurelijus Skarbalius ir akademijos vadovas Vaidotas Rastenis pristatinėjo ir pasidalino savo ilgamete patirtimi kaip pasiekė tokius rezultatus kokius klubas turi dabar. „Labai džiaugiamės praktika, pamatyta ir prisiliesta prie naujai sukurtos futbolo oazės, įgytas žinias bei šią neįkainojamą patirtį bandysime pritaikyti ir savo klube“- dalijosi įspūdžiais futbolo klubo „Babrungas“ treneris Kęstutis Petkus.

Antrą dieną futbolo klubo „Babrungas“ atstovai vyko į futbolo mokyklą ,,Olimpas“ Kaune. Šiltai ir su šypsena pasitiko direktorius Artūras Ruževskis, kuris papasakojo kaip jų mokykla ugdo ateities futbolininkus, naudojant ir pritaikant A. Skarbaliaus sistemą ir metodiką. Šalia futbolo mokyklos įrengti tiek dirbtinės tiek natūralios žolės stadionai. 

Veteranų turnyras Šilutėje

      Rugpjūčio 25 d. Šilutėje vyko U-35 veteranų turnyras L. Chomičiaus garbei atminti. Turnyre dalyvavo 8 komandos, suskirstytos i dvi grupes. Dalyvės komandos buvo iš: Šilutės, Plungės, Kretingos, Kybartų, Kaliningrado, Vilniaus, Marijampolės ir Vilkaviškio. Plungės veteranų komandai pirmosiose grupės varžybose sekėsi prasčiau, rezultatu 0:2 buvo pralaimėta Kretingos veteranams, bet po to sekė dvi pergalės: susitikdama Plungės komanda prieš Kybartus laimėjo 3:1, Vilkaviškis įveiktas rezultatu 1:0. Plungės komanda užbaigė sėkmingai grupės varžybas ir pateko tiesiai i finalą. Toliau sekė susitikimas su Kaliningrado komanda, kuri prieš tai „šlavė“ viską nuo kelio, varžybos buvo nerezultatyvios nors buvo atiduota daug jėgų, rezultatas 0:0. Sekė baudinių serijos, kuri buvo sėkmingesnė Kaliningrado komandai. Plungės komanda U-35 veteranų turnyre L. Chomičiaus garbei atminti užėmė garbingą 2 vietą. 

Rezultatyviausias Plungės komandos žaidėjas išrinktas Jonas Alčauskas.

 

Gruodžio 15 d. Plungės " Žirgyno " salėje vyko

"Plungės baldai" 2017m. taurei laimėti salės pirmenybių finalas.  

Dėl trečios vietos susitiko Rietuva-Centras. Rezultatu 6:0 Rietuva išplėšė trečią vietą finale. Dėl pirmos vietos kovoje susitiko Žiogai su BigVito. Po ilgos kovos BigVito vienu tašku atsiliko, pirmą vietą atidavė Žiogams. Rezultatu 6:5 "Žiogai" šoko pergalės šokį.Apdovanoti geriausias vartininkas, žaidėjas ir rezultatyviausias  žaidėjas :) Kiekvieno dalyvio kaklą papuošė medaliai ir komandų kapitonai atsiėmė įspūdingo dydžio prizines taures.

:)

Ačiū, "Plungės baldai" prisidėjusiems prie salės pirmenybių.

Taip pat atvykusiems taip gausiai palaikyti finalinių komandų, dalyviams, treneriams ir visiems kurie prisidėjo,"sirgo" ir džiaugėsi. Tariame :
IKI pasimatymo kitais metais.... :) 


 

"Mini draugiškas turnyras"

     

2017m. rugsėjo 15d. 16 val.  įvyko naujai sutvarkytų Plungės technologijų ir verslo mokyklos persirengimo patalpų iškilmingas atidarymas

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas perkirpo juostelę ir atidarė persirengimo patalpas, bendrabučio rūsyje. Apžiūrėję, pasidžiaugę sutvarkytomis ir atnaujintomis patalpomis skubėjome į dirbtinės dangos stadioną, kur vyko šiai progai surengtas futbolo turnyras „Mini draugiškas futbolo turnyras 2017“.  Komandos buvo Plungės savivaldybės vyrai (priešakyje su komandos vadu Audriumi Klišoniu) ir savivaldybės moterų komanda, taip pat Plungės „Lions“ klubo narių komanda ir futbolo klubo „Babrungo“ merginos. Po inirtingos kovos tarp savivaldybės ir klubo merginų, pergalę išplėšė Babrungo merginos. Tarp „Lions“ klubo ir savivaldybės vyrų, nugalėjo „Lions“ klubo komanda. Pasibaigus bei susumavus rezultatus draugiško futbolo turnyro paaiškėjo pirmos vietos nugalėtojai – futbolo klubo „Babrungas“ merginos, antrą vietą išplėšė Plungės rajono savivaldybės vyrų komanda,  trečią vietą iškovojo Plungės „Lions“ klubo narių komanda, ketvirtą vietą Plungės rajono savivaldybės moterys. Po turnyro laukė apdovanojimai ir prizai, naudingiausia žaidėja pripažinta Neila „Babrungo“ merginų komandos narė, kuriai tik devyneri metai. 

 Pirmą kartą moterų futbolo turnyras Plungėje

 

 

              Saulėtą gegužės 19-osios dienos pavakarę visi futbolo aistruoliai ir palaikantys moteris rinkosi Plungės dirbtinės dangos stadione. Stadione vyko neprofesionalių merginų ir moterų futbolo turnyras (7X7). “Mero taurė 2017” “Už meilę moterims ir futbolui!” Idėja kilo organizuoti šitokį renginį iš Utenos rajono savivaldybės sveikatos visuomenės biuro kolektyvo. Moterys pernai Lietuvoje pirmosios surengė tokį renginį. Utenos komanda vedama Almos Gaidienės nepabijojo atvykti ir sudalyvauti pas mus. Plungės miestui atstovavo Plungės rajono savivaldybės visuomenės biuro moterų komanda, Plungės rajono savivaldybės moterys, taip pat Plungės technologijų ir verslo mokyklos merginos, Šateikių miestelio merginos ir žinoma VŠĮ Plungės futbolo ,,Babrungas” merginos. Karšta saulė kaitino merginų skruostus, bet noras įmušti įvartį buvo nenugalimas. Azartas ir moteriškas grakštumas aikštėje nepaliko abejingų - Plungės technologijų ir verslo merginų komanda užėmė pirmą vietą! Antra vieta - Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro merginų komanda. Ir trečią, bet neprasčiausią vietą iškovojo Plungės rajono savivaldybės damos.

               Turnyro organizatoriai ,,Plungės futbolas” pakvietė garbės svečius, atstovus iš Lietuvos futbolo federacijos ir Telšių futbolo federacijos. Taures prizininkėms įteikė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Taip pat meras dėkodamas už idėją ir atvykimą bei dalyvavimą Utenos merginas apdovanojo įsteigtu ,,Galera” prizu - skaniu tortu. Nenuobodžiavo ir žiūrovai, vedėjui Gintautui Vaitkevičiui pakvietus atsistoti ir ateiti ant dirbtinės dangos, ir įmušti tikslų smūgį į vartus, atsirado daug norinčių. Keturi taikliausi žiūrovai buvo apdovanoti. \

Be rėmėjų pagalbos nebūtų ir renginio ir prizų. Organizatoriai: Plungės futbolas „Babrungas“ ir Plungės rajono visuomenės sveikatos biuras dėkojo - „Galera“ direktorei Eterei Muralinei, konferencijų ir laisvalaikio centrui „Porto“, Plungės technologijų ir verslo direktoriui Audrius Misiūnui. Padėkas jiems įteikė VŠĮ Plungės futbolas direktorė Diana Jonaitienė.

 

 

 PRADINUKŲ LYGA

 

Futbolas – smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje, o pradinių klasių moksleivių komandų futbolo turnyras „Pradinukų lyga“ yra, ko gero, smagiausios varžybos tiek vaikams, tiek aistruoliams.

Lietuvos futbolo federacija, siekdama suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1-4 klasių moksleivių futbolo turnyrą „Pradinukų lyga“.

„Pradinukų lygos“ idėja kilo svarstant vaikų fizinio aktyvumo problematiką šalies ugdymo įstaigose, bendrąją moksleivių sveikatos būklę bei smagaus laisvalaikio vaikams mokykloje alternatyvas.

Pirmajam debiutiniui „Pradinukų lygos“ pavasario sezonui nuo kovo mėnesio numatoma pritraukti 72 komandas iš Vilniaus, Alytaus, Telšių, Plungės ir Mažeikių miestų bei rajonų.

Plungės miestas prisidėjo prie „Pradinukų lygos“ dalyvavo „Babrungiukai“ - „Babrungo“ pagrindinė mokykla, „Plateliukai“ - Platelių gimnazija, „Šateikiai“ - Šateikių pagrindinė mokykla, „Žemaitoka“ - Plungės senamiesčio mokykla, „Žiogeliai“ - Plungės ryto mokykla, „Šokliai“ - Akademiko A. Jucio pagrindinė mokykla.

Išviso dalyvauja 120 vaikų.


 Futbolo šventė – ir vaikams, ir tėveliams

 

 

 

 

Balandžio 28 dieną dirbtinės dangos stadionas buvo pilnas vaikų juoko ir džiaugsmo, - vyko vaikų ir tėvelių futbolo šventė. Prie šventės prisidėjo Visuomenės sveikatos biuras. Vaikai išbandė jėgas virvės traukimo rungtyje, ėjo malkų pliauskomis, - taip įvertino savo ir komandos draugų pasitikėjimą. Vaikai, įlipę į maišą, griuvo ir stojosi, šuoliavo iki pažymėtos vietos. Ir, aišku, spardė futbolo kamuolį!!!Buvo daug juoko, ir, kaip visada, nugalėjo draugystė. Garbės viešnia Algimante Mikutaitė nepasikuklino ir papasakojo savo sėkmės istoriją. Dar tuometinėje „Žiogelio“ komandoje žaidusi ir pamilusi šią sporto šaką, siekia savo užsibrėžto tikslo, stengiasi įrodyti, kad ir mergina gali būti puiki futbolo žaidėja. „Tai ne vien berniukų žaidimas“, – juokavo futbolininkė. Dabar ji gyvena ir studijuoja Šiauliuose, atstovauja moterų futbolo klubui FK „Gintra“. Merginai futbolas - neatsiejama gyvenimo dalis. Ačiū, Algimante, už suteiktą motyvaciją klubo vaikams. Linkime stiprių įvarčių !!!

Balandžio 1 d. Tarptautinę melagių ir juoko dieną, nenustygome vietoje ir sužaidėme rimtą turnyrą. Tą dieną  vyko U-15 ELITINĖS LYGOS futbolo varžybos. Susirungė FK BABRUNGAS - BFA GRANITAS. Nors ir debiutas nepavyko rezultatu 1:5, nusileidome svečiams iš Vilniaus.


   (Rungtynių akimirka)


 

Balandžio 8d. Plungėje vyko Lietuvos mažojo futbolo trečiasis etapas, antrasis turas.  Žaidė  U-12 komanda (2007 m.),  rezultatai:
Klaipėdos FM-1  3:5    Panevėžio FM.
Babrungas           2:3    Panevėžio FM.
Babrungas           6:5    Klaipėdos FM-1.

Plungės merginu komandai - vieneri!

Ta proga įvyko balandžio 12d. turnyras su Plungės, Telšių ir Klaipėdos komandomis! Rezultatas: Pirma vietą užėmė Klaipėdos komanda, antrą - Plungės, trečia - atiteko kitai Klaipėdos komanda ir ketvirtą vietą -  užėmė Telšių komanda. Merginos neišsigando prasto oro, nes futbolui blogo oro nėra, yra tik bloga apranga!

Velykų savaitgalį, balandžio 15 dieną, Plungės dirbtinės dangos stadione savo jėgas futbolo aikštėje išbandė  Plungės „Babrungas“ ir  Gargždų „Banga“. Rezultatu 4:1 pergalę išplėšė Plungės komanda! Plungės komandai įvarčius pelnė: Vilius Butkus, Juozas Vindašius, Tomas Budrys, Marius Skirmantas!
Rungtynes stebėjo,
Lietuvos Vaikų ir Jaunių Futbolo Asociacijos, direktorius Donaldas Urniežius.